Služby
Salon 7 Seven
Strossmayerovo náměstí 1297/9
170 00   Praha 7
 kontakt pro objednání
KADEŘNICTVÍ • PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ • PEDIKÚRA • KOSMETIKA

Prodlužování a zahušťování vlasů

Jsme specialisté v prodlužování vlasů s letitou praxí.

Vlasy prodlužují:   Markéta Papadopulu
Vanda Kudrnová

Při prodlužování a zahušťování vlasů sázíme na prvotřídní kvalitu vlasů. Používáme Evropské vlasy té nejvyšší kvality.
Vlasy vám po konzultaci osobně vybereme podle typu vašich vlasů a na objednávku zakoupíme. Vybereme správnou barvu, texturu, vlnitost a délku tak, aby co nejlépe přirozeně splynuly s těmi Vašimi.

Prodlužování a zahušťování vlasů
Vlasy prodlužujeme nebo zahušťujeme metodou keratin za tepla.
Keratin za tepla je jednou z mnoha osvědčených a nejšetrnějších metod připevňování vlasů. Keratin je ryze přírodní složka obsažená v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po aplikaci volně dýchat, vyživovat se a růst. Pomocí keratinových spojů přidané vlasy připevníme k těm Vašim těsně u hlavy. Spoje jsou pevné, takřka neznatelné a při nošení nejsou vidět. Keratinové spoje jsou šetrné, kvalitní a vydrží i náročné účesy a úpravy. Spoje nevyžadují žádnou náročnou denní údržbu a nezatěžují vlastní vlasy. Jak o vlasy nejlépe a jednoduše pečovat se dozvíte při konzultaci nebo při finální úpravě po aplikaci.
Posunutí a sundání vlasů
Pro sundání vlasů byl vyvinut speciální gel a vodička. Těmito přípravky se jednoduše uvolní keratinový spoj od vlasů a prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura Vašich vlasů. Na sundané vlasy se připevní nový keratin a pramen se může znovu aplikovat na Vaše vlasy.
Vlasy se posunují po 3-4 měsících v závislosti na růstu vlasů. Výhodou našich kvalitních vlasů je že se dají opakovaně použít.
Vlasy se mohou barvit, fénovat, žehlit, kulmovat a natáčet.
Posunujeme či připevňujeme i vlasy Vámi již zakoupené a u nás nepřiděláváné.
Kolik je třeba pramínků na zahuštění?
Na zahuštění vlasů stačí 40-80 kusů vlasových pramenů. A věřte že i 40 pramínků udělá pěknou službu a Vaše vlasy budou nádherně bohaté. U zahuštění lze aplikovat prakticky jakýkoliv počet pramenů a výsledek je úžasný.
Zahušťování vlasů je hojně využívanou službou našeho salonu a může si ji dovolit opravdu každá žena.
Kolik je třeba pramínků na prodloužení?
Na prodloužení vlasů je třeba v průměru 80-100 kusů vlasových pramenů. Pokud je jich více než 100, je již účes fantasticky bohatý. Prodloužení vlasů mnoha ženám splní jejich sen a mnohdy se změní k lepšímu i celkový image. Stát se dlouhovláskou není tak těžké.
Aplikované prameny nemusí být stejné a je dobré je kombinovat s prameny různých délek.
Účes pak vypadá přirozeněji a lépe splyne s vašimi vlasy. Kombinací kratších pramenů s delšími se i snižuje cena prodloužení či zahuštění vlasů. Délky se aplikují po dohodě více či méně automaticky tak, aby Váš účes vypadal úžasně.
Konzultace
Pro Vaši spokojenost je důležité a nutné se telefonicky objednat na bezplatnou konzultaci, kde se dozvíte vše potřebné a cenu práce.
Na objednané vlasy a službu je třeba po dohodě složit námi domluvenou zálohu a následně se dohodneme na termínu Vašeho prodloužení. Záloha je 30-50 % z celkové ceny práce.

Takže milé zákaznice, krásné a dlouhé vlasy pro nás nejsou žádný problém. Většina našich klientek se pak zahuštěných a prodloužených vlasů nechce vzdát, protože ten pocit hustějších či delších vlasů je nepopsatelný.

   Ceník prodlužování a zahušťování vlasů najdete zde

facebook