Služby
Salon 7 Seven
Strossmayerovo náměstí 1297/9
170 00   Praha 7
tel: 777 233 643
KADEŘNICTVÍ • PEDIKÚRA A ROVNÁTKA NA NEHTY • KOSMETIKA

Pedikúra a rovnátka na nehty

Renata Hrubantová

Pedikúrou se zabývám už mnoho let. Pracuji s luxusní Německou kosmetikou Gehwol. Tato práce je pro mě srdcovou záležitostí a zároveň i mým koníčkem. Každý zákazník je pro mě jedinečný a věnuji mu individuální péči a přístup. Věnuji se odborně veškeré problematice nohou žen, mužů, a dětí. Neustále se školím a sleduji nejnovější trendy a poznatky v tomto oboru.
Pedikúru provádím léty prověřenou mokrou metodou, ale i přístrojovou suchou metodou. Pro každého zákazníka vytvořím individuální program ošetření a poradím i s domácí péčí. Vaše nohy jsou jedinečné, a proto si je nechte hýčkat v příjemném a milém prostředí našeho salonu. Nohy Vás nosí celý život a zaslouží si tu nejlepší péči.

Kombinovaná pedikúra - mokrá + suchá
Pedikúru nejraději provádím kombinací mokré pedikúry (klasické) a pedikúry suché (přístrojové). Tato kombinovaná metoda se mi lety osvědčila a je nejvyhledávanější mezi mými zákazníky. Pedikúra začíná příjemnou koupelí, pak následuje úprava pokožky, odstranění všech problémů na ploskách nohou, ostříhání a úprava nehtů a okolí a konečné dobroušení a uhlazení přístrojovou metodou. Aplikuje se výživný krém a pedikúra se zakončí příjemnou uvolňující masáží.
Suchá pedikúra - přístrojová
Při této metodě se nohy nenamáčí a ošetří se dezinfekčním sprejem, poté následuje úprava a ošetření pomocí elektrické brusky s odsáváním prachu. Ošetření je stejné jako u kombinované pedikúry. I u této metody se aplikuje výživný krém a je zakončená příjemnou masáží chodidel. Na přání zákazníka se nohy i u této metody mohou umýt v lázni.
Medicinální pedikúra - suchá přístrojová
Kromě pedikúry mokré a suché provádím i pedikúru medicinální. Medicinální pedikúra je vysoce profesionální ošetření suchou metodou. Provádí se za použití elektrické brusky s odsáváním. Je určená pro ošetření velice problematických nohou a na speciální zákroky. Pokud to stav nohou dovolí i u této metody je pedikúra zakončená masáží chodidel.
Ortonyxie - rovnátka na nehty
Ortonyxie je obor, který se zabývá rovnáním zarustajících a deformujících se nehtu a spadá do oboru podologie. Provádí se nasazením špony (rovnátka) z ruzných materiálu a cílem je vrátit nehet a nehtový val do puvodního tvaru tak, aby nehet necinil potíže. Je to komplexní péce o zarostlý nehet, kde jsou ruzné možnosti bezbolestného rešení a rovnání nehtu, a to podle rozsahu zarustání, stavu nehtové ploténky a okolí nehtu. Nehtové rovnátko obnovuje estetickou i funkcní úlohu nehtu, trvale poškozeného úrazem, prodelanými mykózami nebo vrozenou deformací. V prubehu desetiletí vznikla široká škála modelu špon. V mé provozovne pracuji s mnoha typy nehtových rovnátek, nalepovací plastové špony, kombinované plastové špony s drátkem nebo drátkové. Po prvotní konzultaci zvolým nejvhodnejší typ rovnátka pro vaše prsty a celou proceduru spolecne probereme. Pred aplikací rovnátka se provede prístrojová pedikúra, která precizne pripraví nehty na aplikaci nehtového rovnátka. K úleve dochází zpravidla hned první týdny po nasazení.
Všechny metody rovnátek jsou konzervativní terapií. Jsou rychlou úlevou od bolesti, nijak neomezují klienta v každodenních cinnostech, práci nebo pri sportu. Jejich aplikace je šetrná a velmi úcinná. Vhodná pro všechny vekové kategorie.
B/S SPANGE - Nalepovací plastové rovnátko
Lepící špona - účinek na základě pružinové síly. Je vhodné pro tenčí nehty a méně závažné zarůstání nehtu, nebo tam, kde není možnost zavést očko kovového rovnátka pod nehet. Může být téměř pro všechny typy zarůstajících nehtů vhodných pro tuto metodu, pro všechny věkové kategorie a diabetiky. Nalepovací plastové rovnátko, které působí na základě tlaku a protitlaku. Po nalepení rovnátka vratné síly na koncích špony vyzvednou na bocích okraj nehtu a tím vytahuje okraje nehtu z nehtového valu. Posunutí rovnátka a znovu aktivace je nutná cca po 5-7 týdnech. Původní rovnátko nelze použít a je třeba nové. Celková doba rovnání nehtu zpravidla bává 9-12 měsíců.
PODOFIX - kombinované nalepovací plastové rovnátko se zabudovaným drátkem
Lepící špona - účinek na základě tahové sily. Toto inovativní nalepovací rovnátko je vhodné ke korekci veškerých tvarů zarostlých a zkroucených nehtů. Je vhodné i pro silnější nehty, pro závažné zarůstání nehtu, nebo tam kde není možnost zavést očko kovového rovnátka pod nehet. Je vhodné pro všechny věkové kategorie a diabetiky. Aktivní plastové rovnátko s drátěnou výztuhou se po nalepení aktivuje pomocí zabudovaného drátku, který napíná šponu po nalepení a lehce vytahuje okraje nehtu z nehtového valu. Posunutí rovnátka a znovu aktivace je nutná cca po 5-7 týdnech. Původní rovnátko nelze použít a je třeba nové. Celková doba rovnání nehtu zpravidla bává 9-12 měsíců.
COMBIped - drátková nalepovací špona
Lepící špona s drátkem - účinek na základě pákového efektu. Je vhodná zejména pro jednostranně zarostlé nehty, pro lehce i silně zdeformované, zarostlé a svinuté nehty a podle způsobu použití může působit na obou stranách nehtu. Sdružuje sílu drátkových špon s výhodami nalepovacích špon. Jedna strana špony se šetrně zahákne očkem pod okraj nehtu a plochá plastová podložka je nalepena na povrch nehtu na druhé straně zarostlého nehtu která není tak postižena. Rovnátko vytváří na postiženém místě díky vratné síle pružinového drátku kontaktní ohýbací účinek na nehet a jemně ho vytahuje z nehtového valu. Posunutí rovnátka a znovu aktivace je nutná cca po 5-7týdnech. Původní rovnátko nelze použít a je třeba nové. Celková doba rovnání nehtu zpravidla bává 9-12 měsíců.
Ross Fraser - drátková špona vyrobená na míru
Nasazovací drátková špona - účinek pákového efektu a pružinové síly. Rovnátko je vhodné ke korekci veškerých tvarů zarostlých a zkroucených nehtů. Je vhodné i pro silnější nehty a pro závažné zarůstání nehtu tam kde se podaří přizpůsobit okraje nehtu tak, aby se mohlo očko rovnátka zasunout pod nehet. Ke korekci dochází tahovými silami. Pružnost drátku způsobí nadzvednutí bočního okraje nehtu a jemně vrací nehet do správného tvaru. U tohoto rovnátka se vytvoří silikonový otisk a sádrový model, na který se vyrobí rovnátko na míru. Kvůli silikonovému otisku není toto rovnátko vhodné k léčbě akutních případů často spojené se zánětem. Posunutí rovnátka a znovu aktivace je nutná cca po 5-7 týdnech. Toto rovnátko se používá celou dobu rovnacího procesu. Celková doba rovnání nehtu zpravidla bává 9-12 měsíců.

Těším se na vaší návštěvu Renata Hrubantová.

Chtete vědět více: sledujte mé novinky a aktuality na www.facebook.com/pedikuraRH

Odbornou praxi mám od roku 1998, aktivně se vzdělávám ve všech oborech týkajících se péče o nohy. V průběhu let jsem získala mnoho ocenění, v Podiatrické společnosti jsem dosáhla interního titulu Podiatr 1 stupně a nyní aktivně v Podologické společnosti interní titul Podolog Junior.

Logo

   Ceník pedikúry najdete zde


Galerie:

facebook