Služby
Salon 7 Seven
Strossmayerovo náměstí 1297/9
170 00   Praha 7
tel: 777 233 643
KADEŘNICTVÍ • PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ • PEDIKÚRA • KOSMETIKA

Pedikúra

Renata Hrubantová

Pedikúrou se zabývám už mnoho let. Pracuji s luxusní Německou kosmetikou Gehwol. Tato práce je pro mě srdcovou záležitostí a zároveň i mým koníčkem. Každý zákazník je pro mě jedinečný a věnuji mu individuální péči a přístup. Věnuji se odborně veškeré problematice nohou žen, mužů, a dětí. Neustále se školím a sleduji nejnovější trendy a poznatky v tomto oboru.
Pedikúru provádím léty prověřenou mokrou metodou, ale i přístrojovou suchou metodou. Pro každého zákazníka vytvořím individuální program ošetření a poradím i s domácí péčí. Vaše nohy jsou jedinečné, a proto si je nechte hýčkat v příjemném a milém prostředí našeho salonu. Nohy Vás nosí celý život a zaslouží si tu nejlepší péči.

Kombinovaná pedikúra - mokrá + suchá
Pedikúru nejraději provádím kombinací mokré pedikúry (klasické) a pedikúry suché (přístrojové). Tato kombinovaná metoda se mi lety osvědčila a je nejvyhledávanější mezi mými zákazníky. Pedikúra začíná příjemnou koupelí, pak následuje úprava pokožky, odstranění všech problémů na ploskách nohou, ostříhání a úprava nehtů a okolí a konečné dobroušení a uhlazení přístrojovou metodou. Aplikuje se výživný krém a pedikúra se zakončí příjemnou uvolňující masáží.
Suchá pedikúra - přístrojová
Při této metodě se nohy nenamáčí a ošetří se dezinfekčním sprejem, poté následuje úprava a ošetření pomocí elektrické brusky s odsáváním prachu. Ošetření je stejné jako u kombinované pedikúry. I u této metody se aplikuje výživný krém a je zakončená příjemnou masáží chodidel. Na přání zákazníka se nohy i u této metody mohou umýt v lázni.
Medicinální pedikúra - suchá přístrojová
Kromě pedikúry mokré a suché provádím i pedikúru medicinální. Medicinální pedikúra je vysoce profesionální ošetření suchou metodou. Provádí se za použití elektrické brusky s odsáváním. Je určená pro ošetření velice problematických nohou a na speciální zákroky. Pokud to stav nohou dovolí i u této metody je pedikúra zakončená masáží chodidel.

Těším se na vaší návštěvu Renata Hrubantová.

Chtete vědět více: sledujte mé novinky a aktuality na www.facebook.com/pedikuraRH

Odbornou praxi mám od roku 1998, aktivně se vzdělávám v podiatrii a jsem diplomovaný podiatr 1 stupně České podiatrické společnosti.

   Ceník pedikúry najdete zde


Galerie:

facebook