Služby
Salon 7 Seven
Strossmayerovo náměstí 1297/9
170 00   Praha 7
 kontakt pro objednání
KADEŘNICTVÍ • PEDIKÚRA A ROVNÁTKA NA NEHTY • KOSMETIKA

Kosmetika

Simona Froňková

Možný i sobotní provoz.

Jsem zdravotní sestra a kosmetice se věnuji od roku 1994. Zkušenosti a znalosti jsem získala praxí v kosmetických institutech a doplňováním odbornými semináři. Úzce a ráda spolupracuji s Dermatology. Snažím se, aby jste odcházely nejen krásné, omlazené, zrelaxované, ale i snaplánovanou péčí o pleť. Zároveň tuto praxi obohacuji o líčení denní, večerní, svatební a osobní instruktáže líčení.

Pracuji s českou přírodní kosmetikou Salvus, Biora hyalurone, špnělskou kosmetikou Anubis, Stage line Barcelona. Ošetřření pleti a následnou péči plánuji pro každého individuelně a podle vašich potřeb. A proto se těším na Vaši návštěvu,Vás kdo mne už znáte a na Vás nové tváře.

Chtete vědět více: sledujte mé novinky a aktuality na www.simonafronkova.cz

Simona Froňková

   Ceník kosmetiky najdete zde
   Více informací o mě najdete zde


Kosmetika

Ljuba Huryk

Jmenuji se Ljuba. Jsem z krásného Ukrajinského města Ivano-Frankivisk. V roce 2008 jsem vystudovala lékařskou fakultu, obor "Zdravotní podnikání" (zdravotní záchranář). Od 18 let neustále pracuji v medicíně a nyní pracuji v malé České nemocnici a v Salonu7Seven.

V roce 2019 jsem absolvovala školu Kosmetologie a již několik let pomáhám dívkám, ženám i mužům pečovat o jejich pleť a zdůrazňovat jejich přirozenou krásu. Absolvovala jsem více než 100 vzdělávacích seminářů, kongresů a mnoho online kurzů. Kosmetologie není jen moje oblíbená práce, je to neustálý vývoj vpřed, neustálé učení a sebezdokonalování.

Ráda se s Vámi seznámím a přivítám v mé kosmetice.

Ljuba Huryk

   Ceník kosmetiky najdete zde
   Více informací o mě najdete zde

facebook