Služby
Salon 7 Seven
Strossmayerovo náměstí 1297/9
170 00   Praha 7
tel: 608 850 450
KADEŘNICTVÍ • PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ • PEDIKÚRA • MANIKÚRA • KOSMETIKA

Manikúra

Natálija Vávrová

Manikúře se věnuji už mnoho let. Prošla jsem mnoha školení jak našich tak i zahraničních. Pracuji se všemi ověřenými materiály a na trhu a vybírám si jen to nejlepší pro mé klienty a hledím na to aby byl materiál co nejšetrnější k přírodním nehtům. Poslední dobou mám v oblibě materiály z USA ale také velmi oblíbené CND Shellac, CND Vinylux, KODI, PLATINIUM a jiné.

Věnuji se klasické manikúře mokré a manikúře kombinované se suchou přístrojovou. Na klasickou mokrou manikúru kladu velký důraz,s maximálním ošetřením kůžiček a kutikuly. Provádím manikúru dámskou ale i speciální manikúru pánskou, Gel-lak, Shellac, gel, modeláž nehtů. Trvanlivé týdenní lakování a P-Schine. Na přání klienta jdou všechny služby doplnit velice příjemným zábalem, peelingem, parafínovým zábalem či masáží.

Moje práce se snoubí s precizností přirozeností a šetrností k nehtu. Vyznávám moto že v jednoduchosti je krása.I velmi krátké nehty mohou vypadat fantasticky bez nutného prodlužování.

Klasická mokrá manikúra s lázní v kombinaci s přístrojovou suchou metodou
Na klasickou mokrou manikúru kladu velký důraz, s maximálním ošetřením kůžiček a kutikuly. Pokud je to třeba tak se při této metodě přebytečná kůžička precizně vystříhá a odstraní. Ruka se při této metodě zregeneruje a mokrá metoda mi umožní nehty a okolí dokonale ošetřit. Krásný tvar nehtů a precizní manikúra je základ pro dokonalý image každého klienta.
Tuto službu lze objednat samostatně a nebo společně s Gel-lakem, Shellacem, modeláží nehtů a gelem a lze jí doplnit doplňkovými službami.
Suchá manikúra přístrojová
Lehká úprava kutikuly a nehtu do požadovaného tvaru.
Tuto službu nelze objednat samostatně. Pouze společně s Gel-lak, Schellac, modelace umělých nehtů, gel.
Manikúra Cuccio SPA
Cuccio SPA je rozmazlující a pěstící manikúra. Tato metoda manikúry spojená s luxusní péčí je velice příjemná pro ruce ale i pro Vaší mysl a má viditelné účinky. Napomáhá kvalitnímu růstu nehtů, jejich vyživení a následnému zjemnění pokožky rukou. Výsledkem jsou krásné nehty a mladě vypadající ruce. Toto ošetření si můžete dopřát i v případě, pokud máte umělé nehty.
Lakování
Týdenní šetrné lakování tvrzené jedinečnou technologií. Speciálním nadlakem vznikne účinný řetězec zesíťovanýh polymerů který zaručuje odolnost vůči olupování. Díky použití ProLight technologie je tento lak jedinečný. Působení denního světla prodlužuje trvanlivost vrchní vrstvy a tím zvyšuje odolnost laku. Lak se tvrdí pouze působením denního světla a rychle schne. Lak vydří krásně lesklý a dá se jednoduše odlakovat.
Gel-lak a Shellac
Gel-lak a Shellac tvrzený UV světlem je v dnešní době trendem. Tyto metody lakování vypadají na nehtech velice přirozeně a jsou šetrné k přirozenému nehtu. Při další aplikaci není nutno nehet pilovat, ale pouze se zabalí do zábalu a pak stáhne. Tato úprava vydrží 3-4 týdny kdy vlastní nehet krásně doroste tak že není nutno ho uměle prodlužovat. I tato metoda mi dovoluje nehet krásně a vkusně zdobit či kamínkovat a nebo provádět stále velmi krásnou Francii.
Tuto službu lze objednat samostatně nebo se suchou přístrojovou manikúrou, klasickou manikúrou a lze jí doplnit doplňkovými službami.
Modeláž nehtů, prodloužení a gel
Pokud si zákaznice přeje mít nehty prodloužené a nebo jí gel-lak nedrží, tak společně vybereme ten nejvhodnější tvar a nehty prodloužím tak aby byl výsledek co nejpřirozenější k tvaru ruky. Modeláž preferuji kratší, ne moc dlouhou a aplikaci umělé nástavby nehtu na šablonu nebo typem dělám pouze v případě, pokud je to nezbytně nutné k dokonalému vzhledu celé ruky a na přání zákazníka.
Tento typ modeláže je tvrzen UV světlem a při doplnění či sundání se šetrně piluje elektrickou bruskou s odsáváním opilovaného prachu.
Tuto službu lze objednat samostatně nebo se suchou přístrojovou manikúrou, klasickou manikúrou a lze jí doplnit doplňkovými službami.

Milé klientky a a klienti, přijďte vyzkoušet mojí mokrou manikúru.
Není manikúra jako manikúra. Těším se na Vás.

Chtete vědět více: sledujte mé novinky a aktuality na www.facebook.com/manikuraNV.

   Ceník manikúry najdete zde


Galerie:

facebook